הדרך לפניך

אופנועי הכביש שלנו מאפשרים לך לרכוב מהר יותר, חלק יותר, בפחות מאמץ וביותר בטיחות בשל הנעה ישירה ומרכז כובד נמוך. ZERO SR מיועד לרוכבים שפשוט רוצים לרכוב מהר יותר ולהאיץ חזק יותר. עם ביצועים של 0 ל100 קמ"ש ב3 שניות ומהירות שיא של מעל 165 קמ"ש, ZERO SR נותן לרוכב יתרון אדיר ברכיבה ספורטיבית. ZERO S/SR הם אופנועים עם חזות מתוחכמת וביצועים עוצרי- נשימה שכוללים צמיגי פירלי,בולמי Showa הם ZERO S/SR ה .Bosch Gen9 ABSו האופנועים החשמליים האולטימטיבים שנותנים לך חווית נסיעה שאין כמותה על הכביש כיום.

דמיין האצה מיידית וכח ממצב עמידה , תארו לכם האצה חלקה שתעיף אותכם. ואז, תארו שאף פעם לא תצטרכו לעצור בתחנת דלק או להתעסק בבעיות מכניות. נקי, חזק, חשמלי... וזמין עכשיו. פותח על מנת להכניס רכיבה דינאמית בעיר עם יכולות מרשימות של עקיפות מהירות וניתוב בנסיעה. ZERO S משלב טכנולוגיה מהפכנית עם עיצוב חדשני ודומיננטי . התוצאה היא אופנוע עם ביצועים עוצרי נשימה, מראה מיוחד ועם יכולות נסיעה מדהימות. המאפיינים של Zero Motorcycles's Z-Force הם מנוע יחודי ויחידת כח עוצמתית ואמינה, הZero S מושך חזק את המהירות מעל 150 קמש ומציע טווח נסיעה עירוני עד ל 317 קילומטרים עם תוספת מיכל כח נוסף. בעתיד יפוזרו תחנות טעינה ברחבי הארץ כך ששיקול הטווח יפתר כליל.. בהאצה אל הכביש הראשי או בסיבובים חזקים, הZero S עוצב במיוחד כדי להעביר תחושה מרגשת, חלקה ושקטה המבטיחים לך חווית רכיבה שטרם הרגשת, האם אתה מוכן?

"הזירו אס הציג לי חוויה שונה של שלמות"
– אליאב אריאל - אופנוען
“כלי תחבורה רציני ופרקטי מאד”
– Motorcycle.com
“זירו מציע חווית קפיצה אך העתיד בזמן שאופנועי מנוע בנזין מרגישים היסטוריים”
– Gizmag
“כמו מכוניות אלקטרוניות, אופנועים אלקטרונים נקיים יותר ואפקטיבים יותר, אבל זה לא למה אנשים קונים אותם. הסיבה האמיתית היא שהם ברכה לנסיעה פשוט.."– Cycle News
“פשוט לא זוכר את הנסיעה על האופנוע הקודם שלי . זירו שינה את היום יום שלי לחלוטין”
– אמיר ברק - אופנוען
2016 Zero S Upper View

פיתוחים וחידושים ב-2016

כח נסיעה חדש

על ידי פיתוח מתמשך של הזירו עי צוות הפיתוח הטכנולוגי בארהב, הZero S וה Zero SR מתוכננים לא רק להעלים את תחנות הדלק מלוח הזמנים היומי שלך. הם נהפכו לאופנועים הקרובים לקסם ממש. ב2016, הקסם הזה גדל והם יכולים להטען במהירות פי 3 יותר מבעבר. בליבו של כל ZERO S ZF13.0 ו ZERO SR יש מנוע Force z. שתוכנן באופן יסודי מחדש , המגנט הפנימי הקבוע החדש שבו מייצר כח מתפרץ ביתר יעילות מתקרר מהר יותר ובעל יכולות טרמיות משופרות המשפרים את הביצועים באופן משמעותי בזמן רכיבה ממושכת ומאפשרים מהירויות יציבות וגבוהות יותר מבעבר . . כדי להרחיב את טווח הנסיעה ולהביא גישה למקומות טעינה ציבוריים, ZERO הכפילה את מהירות ההטענה שלה עם מיכל הטענה מחודש. עם מטען ה j1772 הפופולרי. מיכל ההטענה עוצב לטעינה ברמה 2 בתחנות טעינה. ZF9.8 יכול עכשיו לטעון 95% בשעתיים בלבד, בזמן שהיכולות החדשות של ZF13.0 לוקחת בערך 3 שעות. הכימייה של ZFORCE מאכסנת יותר אנרגיה ומנצלת יותר יכולות. מיכל הכח לא מצריך תיקונים ומגיע עם 5 שנות/250 אלף קילומטר אחריות.

Zero ממשיך למתג את עצמו בתור הדגם עם הביצועים הגבוהים ביותר, טכנולוגיה מוכחת שגורמת לתחזוקה קלה יותר של אופנועים חשמליים, עם יכולות כוח מרשימות לעומת משקלו. ה2016 ZERO S ZF9.8 מעביר נוחות וריגוש בו זמנית של אופנוע חשמלי במחיר כדאי.יותר כוח, מהירות מקסימלית גבוהה יותר. תאוצה מירבית.

ZERO SR חולק את הדי אן איי הזהה של ZERO S אבל הוא בנוי לרוכבים שפשוט רוצים להיות מהירים יותר ולהאיץ חזק יותר. בעל מערכת מנוע גדולה של 660 AMP. ה ZERO SR נותן ב25% יותר כח (67 כ"ס). כדי להתאים ליכולות המוגברות, המנוע משתמש בטמפרטורות מגנטיות גבוהות כדי לאפשר ביצועים טובים יותר במהירויות גבוהות. עם יותר יכולת סיבוב מאשר אופנועי ספורט 1000סמק !. מאיץ ל 100 קמש ב3.3 שניות ומגיע למהירות מקסימלים של 160 קמש , ה ZERO SR מביא יתרון משמעותי ברכיבה תחרותית."שקט להפליא אבל מהיר ביותר" -Maxim

"תאוצה מרשימה, חלקה ומהירה, צליל שקט של מהירות." -Cycle News

"זה כמו לרכב על שטיח מעופף... מוטען בטורבו." -LA TIMES

"זה האופנוע הכי נקי, שקט, ומצוחצח שתוכלו לקנות" -Bloomberg

"בין 15 האופנעים הטובים ביותר בכל הזמנים" -MSN

ZERO DS משלב חדשנות עם תשוקה כדי להעביר לעולם את האופנוע החשמלי. עוצב כדי להיות זריז גם בשטח וגם בבכביש, ה ZERO DS מציג סוג חדש של חופש. עובר בקלות בין בכבישי חצץ או שבילי שטח ונכנס בקלות חזרה לכבישים. הנעה בעלת טכנולוגיה חדשנית לחלוטין, ה ZERO DS הוא אופנוע חשמלי שיכול לעמוד בכל שטח שתציבו בפניו. מתגבר על כל מכשול עם שליטה מלאה תודות להנעה הישירה של האופנוע והעדר גיר.

Test Ride the Zero S
Watch the Customer Experience Videos